W niedzielne południe w Warszawie odbył się marsz poparcia dla Karola Nawrockiego, kandydata na prezydenta RP, który jest wspierany przez Prawo i Sprawiedliwości. Wśród uczestników wydarzenia nie zabrakło przedstawicieli powiatu kutnowskiego. Do stolicy przybyły delegacje lokalnych struktur PiS oraz sympatycy ugrupowania z regionu.
Wydarzenie rozpoczęło się po godzinie 12:00, gdy z ronda gen. Charles’a de Gaulle’a wyruszył „Marsz za Polską”. Jego uczestnicy przeszli ulicami Warszawy, wyrażając swoje poparcie dla Karola Nawrockiego, obywatelskiego kandydat wspieranego przez Prawo i Sprawiedliwość.
Na miejscu nie brakowało przedstawicieli kutnowskiego PiS-u, a także parlamentarzystów z naszego regionu. Po zakończeniu przemarszu głos zabrał Karol Nawrocki, który przed zgromadzonymi wygłosił przemówienie, podkreślając kierunki swojego programu wyborczego.
– Nasza przyszłość to przyszłość Centralnego Portu Komunikacyjnego, zrównoważonego rozwoju, gdzie nie ma Polski A i Polski B. Jest jedna Polska! Będę prezydentem Waszej przyszłości – mówił Karol Nawrocki.
fot. nadesłane, Janusz Kołodziejski




















































