(ZDJĘCIA) Derby powiatu dla rezerw KS-u Kutno

Piłkarze rezerw KS-u Kutno bez większych problemów pokonali na własnym boisku Bzurę Młogoszyn 3-1. Gole dla kutnian zdobyli Mateusz Maryniak, Bartosz Kapruziak i Dominik Dębowski.

- R E K L A M A -

W pierwszej połowie zepchnęliśmy rywali do defensywy i graliśmy bardzo dobrze, zespołowo. Stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, z których trzy zamieniliśmy na gole. W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie słabiej. Zadowoliliśmy się prowadzeniem i pozwoliliśmy przeciwnikom na swobodne rozgrywanie, dzięki czemu goście zdobyli „honorową” bramkę – komentuje Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

Po czterech kolejkach KS II Kutno z dorobkiem 9 punktów zajmuje 4. miejsce. Liderem jest Victoria Rąbień, która zgarnęła komplet punktów.

KS II Kutno 3-1 Bzura Młogoszyn
Gole dla KS: Maryniak, Kapruziak, Dębowski

KS II Kutno: Czekalski (Błażejczyk) – Tomczak (Ratajczak), Domański (Sztygiel), Sobczak, Wójcik, Kapruziak, Krzymieniewski, Amroziński (Wietrzyk), Maryniak (Ruszkowski), Andrzejczak (Pokorski), Dębowski (Zielonka)