reklama
reklama

„Kino na Wolności” wystartowało. Kutnianie obejrzeli pierwszy seans (ZDJĘCIA)

Plac Wolności ponownie zamienił się w plenerową salę kinową. W piątkowy wieczór, 8 sierpnia, odbył się pierwszy pokaz w ramach tegorocznego cyklu „Kino na Wolności”. Wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców Kutna, którzy przyszli z rodzinami i znajomymi, by w letniej atmosferze obejrzeć film pod gwiazdami.

- R E K L A M A -

Na otwarcie cyklu organizatorzy zaprezentowali nagrodzoną Oscarem animację „Flow” – opowieść o kocie i grupie zwierząt, które muszą nauczyć się współpracować, by przetrwać na pokładzie łodzi podczas wielkiej powodzi. Produkcja bez dialogów, ale pełna emocji i uniwersalnych treści, zachwyciła widzów w każdym wieku.

Na placu czekały leżaki, a sprzyjająca pogoda sprawiła, że wieczór upłynął w wyjątkowym klimacie letniego kina. Jak podkreślali uczestnicy, seans był nie tylko okazją do obejrzenia dobrego filmu, ale też do spędzenia czasu w gronie sąsiadów i przyjaciół.

- R E K L A M A -

Przed nami jeszcze dwa filmowe piątki:

  • 15 sierpnia, godz. 21:00 – „Better Man. Niesamowity Robbie Williams” – biograficzna opowieść o jednym z największych artystów światowej sceny muzycznej.
  • 22 sierpnia, godz. 21:00 – „Zupa nic” – polska komedia o rodzinie Makowskich, która stara się odnaleźć w realiach PRL-u.

Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają, by wziąć koc, dobry nastrój i spędzić letni wieczór w samym sercu Kutna.

Zobacz zdjęcia:




- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: