KulturaOddech, ruch i natura. Bezpłatne zajęcia jogi w Parku Traugutta przez całe...

Oddech, ruch i natura. Bezpłatne zajęcia jogi w Parku Traugutta przez całe wakacje [ZDJĘCIA]

W Parku Traugutta trwa dziś kolejne wakacyjne spotkanie z jogą na świeżym powietrzu. Od godziny 9.00 uczestnicy ćwiczą w otoczeniu zieleni, rozpoczynając sobotni poranek od ruchu, świadomego oddechu i chwili wyciszenia.

- reklama -

Na trawie nie brakuje zarówno osób, które regularnie biorą udział w zajęciach, jak i tych, którzy postanowili spróbować jogi po raz pierwszy. Wspólne ćwiczenia odbywają się w spokojnej atmosferze, a doświadczenie nie ma tu znaczenia, bo liczą się chęci i otwartość na aktywność.

Bezpłatne zajęcia organizowane przez Kutnowski Dom Kultury potrwają do godziny 10.15. Wakacyjny cykl odbywa się w każdą sobotę aż do końca sierpnia, a spotkania prowadzą naprzemiennie Ela Gontarek, Emilia Michalak i Łukasz Siemiński.

- reklama -

Przed miłośnikami porannej aktywności jeszcze kolejne terminy: 11, 18 i 25 lipca oraz 1, 8, 15, 22 i 29 sierpnia. Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do udziału. Wystarczy wygodny strój, woda i mata, choć tę można również wypożyczyć na miejscu.

- reklama -

Najnowsze wiadomości: