reklama
reklama

Zderzenie trzech ciężarówek, zablokowana autostrada A1. Trwa akcja służb

Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś wieczorem na autostradzie A1 między Kutnem a Kowalem. Zderzyły się tam trzy ciężarówki, droga jest całkowicie zablokowana.

Z nieznanych na tę chwilę przyczyn na autostradzie A1 na trasie Toruń-Łódź pomiędzy węzłami Kowal i Kutno Północ doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych.

- R E K L A M A -

Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe i droga jest całkowicie zablokowana. Jedna osoba została poszkodowana.

„Zdarzenie trzech samochodów ciężarowych na autostradzie. Z jednego z nich wysypał się ładunek (przesyłki DPD, ubrania). Inne ładunki: bloki betonowe oraz materiały do budowy cyrku. Jeden z kierowców poszkodowany, bez ciężkich obrażeń. Autostrada pozostanie zablokowana na długo” – komentuje Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu.

- R E K L A M A -

Źródło: Radio Kierowców, PSP w Toruniu; zdjęcie ilustracyjne

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: