Na sygnale(FOTO) Auto wpadło do rowu, podróżowały nim kompletnie pijane osoby

(FOTO) Auto wpadło do rowu, podróżowały nim kompletnie pijane osoby

Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj (niedziela 29 listopada) wieczorem na DK60 w okolicach miejscowości Leszno (gm. Kutno).

Jak wynika ze wstępnych informacji, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn osobowe audi wypadło z drogi i wjechało do rowu. Kolizję zauważył przejeżdzający mężczyzna, który zawiadomił policję. Wewnątrz auta znajdowały się dwie osoby, które jak się później okazało, były pod wpływem alkoholu. W momencie gdy na miejscu pojawili się mundurowi, osoby te były już poza pojazdem.

- reklama -

Mężczyzna miał około 2,3 promila alkoholu, zaś kobieta 2 promile. Obie osoby zostały zatrzymane przez policję do wyjaśnienia. Gdy wytrzeźwieją, będą przesłuchiwane.

Mundurowi prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie, która z zatrzymanych osób w chwili spowodowania kolizji znajdowała się za kierownicą.

- reklama -

Najnowsze wiadomości: