reklama
reklama

AMZ-Kutno S.A. z Honorową Nagrodą Prezydenta Kutna! – ZDJĘCIA

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Kutno, nastąpiła uroczystość wręczenia Honorowej Nagrody Prezydenta Miasta Kutno dla firmy AMZ-Kutno S.A.

- R E K L A M A -

Nagroda przyznana została już wcześniej, ale dopiero teraz możliwy był uroczysty odbiór statuetki i podziękowania. Nagrodę podczas dzisiejszych obrad odebrał Dariusz Fabisiak, prezes zarządu AMZ-Kutno S.A.

Firma AMZ-Kutno S.A. powstała w 1999 r. i zajmuje się produkcją zabudów specjalnych do samochodów użytkowych (ambulansów, bankowozów, pojazdów specjalnych dla służb mundurowych), a także produkcją pojazdów wojskowych. W Kutnie powstało od zera wiele pojazdów opancerzonych, w tym m.in. Tur, Bóbr, Dzik, Żubr, Hipopotam.

Firma uczestniczy w wielu branżowych targach międzynarodowych, dzięki czemu z powodzeniem sprzedaje swoje pojazdy również za granicą. W lutym 2024 r. AMZ-Kutno S.A. podpisała umowę ramową z Agencją Uzbrojenia na dostawę 286 Lekkich Opancerzonych Transporterów Rozpoznania (LOTR) Bóbr-3 w ramach programu o kryptonimie Kleszcz, które zasilą Wojsko Polskie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: