KutnoAuto wjechało w przystanek autobusowy, ranne dzieci

Auto wjechało w przystanek autobusowy, ranne dzieci [ZDJĘCIA]

Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś w Kutnie. Na ul. Narutowicza przy basenie miejskim doszło do groźnego wypadku. Potrącone zostały tam dzieci na rowerach, dodatkowo auto wjechało w przystanek autobusowy.

- reklama -

Około godziny 16.00 na ulicy Narutowicza w Kutnie doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Z niewiadomych na tę chwilę przyczyn auto osobowe potrąciło dwójkę dzieci jadących na rowerach i staranowało przystanek autobusowy. Ze wstępnych informacji wynika, że przynajmniej jedno z dzieci zabrane zostało do szpitala.

Policja teraz ustala szczegóły i okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu działają służby ratunkowe. Wkrótce więcej informacji.

- reklama -

Najnowsze wiadomości: