(FOTO) Mężczyźni spadli z drugiego piętra, akcja ratunkowa z udziałem 2 śmigłowców LPR-u

Dramatyczne sceny rozegrały się w jednej z miejscowości w powiecie kutnowskim. W akcji ratunkowej udział brały dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poważnych obrażeń doznało dwóch mężczyzn. [AKTUALIZACJA]

Tuż przed godziną 16 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Piotrowo w gminie Dąbrowice lądować będą dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- R E K L A M A -

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, gdzie śmigłowce będą mogły bezpiecznie wylądować. W Piotrowie pojawiły się śmigłowce z Łodzi i Płocka – powiedział Panoramie dyżurny KP PSP w Kutnie.

Wypadek podczas pracy. Spadli z wysokości 2-go piętra

O godzinie 15:28 dyspozytor medyczny przyjął zgłoszenie do wypadku w miejscowości Piotrowo położonej w gminie Dąbrowice. Po dotarciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego okazało się, że dwaj mężczyźni w wieku 21 i 38 lat podczas prac remontowych wypadli z wysokości 2-piętra – mówi Panoramie Adam Stępka, rzecznik prasowy WSRM w Łodzi

- R E K L A M A -

Jak dodaje, po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych i stabilizacji stanu poszkodowanych, przetransportowano ich przy pomocy śmigłowców do szpitali w Łodzi (21-latek) i Płocku (38-latek).

Na miejscu trwają policyjne czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia. O sprawie poinformowana została Państwowa Inspekcja Pracy – dodaje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: