reklama

Groźny wypadek, kierowca poważnie ranny. Lądował śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA]

Do bardzo groźnego wypadku doszło przed kilkunastoma minutami na autostradzie A1 w powiecie kutnowskim. Na miejscu działają wszystkie służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- R E K L A M A -

Około godziny 12:20 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na 234 kilometrze autostrady A1 w okolicach miejscowości Juków w gminie Łanięta.

Na miejscu okazało się, że w wypadku udział wziął samochód ciężarowy, który z niewiadomych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Siła uderzenie była na tyle duża, że mocno uszkodzona została kabina pojazdu.

- R E K L A M A -

Kierowca ciężarówki doznał poważnych obrażeń i podjęto decyzję o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu działania prowadzą strażacy z Kutna i Łaniąt, a także policja.

Ruch na autostradzie A1 w tej chwili jest całkowicie zablokowany w obu kierunkach. Trwa akcja ratunkowa służb – na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w tym miejscu.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: