reklama
reklama
reklama
reklama

Komendant policji podziękował kadetom PUL za wzorową postawę

Komendant Powiatowy Policji w Kutnie mł. insp. Wojciech Świercz gościł w I Liceum Ogólnokształcącego PUL im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie. Celem wizyty było złożenie osobiście podziękowań młodym kadetom szkoły za wzorową postawę jaką wykazali się w trudnej chwili, jaka miała miejsce podczas ratowania życia ludzkiego w styczniu bieżącego roku.

- R E K L A M A -

Komendant podkreślił, że jest pełen uznania za tak wzorową postawę, która jest godna naśladowania, oraz że rodzice wyróżnionych kadetów powinni być dumni z tak wspaniale wychowanych dzieci. Doszło także do oficjalnego spotkania z dyrektorem – płk. Remigiuszem Wiśniewskim, który otrzymał podziękowania w postaci pamiątkowej tablicy, jako wyraz uznania dla dyrekcji i młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego PUL za wzorową i pełną zaangażowania pomoc funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Kutnie podczas interwencji związanej z ratowaniem życia ludzkiego.

Spotkanie stało się także okazją do omówienia tematu dalszej współpracy. Na tą okoliczność Komendant otrzymał z rąk płk. Remigiusza Wiśniewskiego pamiątkową statuetkę z podziękowaniem oraz wyrazami chęci dalszej współpracy.

(KPP Kutno, fot. PUL Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: