KutnoKot uwięziony w... dziupli. Strażacy na ratunek

Kot uwięziony w… dziupli. Strażacy na ratunek

Niecodzienną interwencję odnotowali wczoraj druhowie ze Śleszyna, którzy zostali wezwani do… kota uwięzionego w dziupli.

- reklama -

O 17:10 zostaliśmy wezwani do dość nietypowej akcji ratowniczej. Otóż w miejscowości Śleszynek w dziupli znajdującej się w drzewie utknął mały kotek. Szybko przystąpiliśmy do akcji, wyciągając zwierzaka i przekazując bezpośrednio w ręce osoby zgłaszającej zdarzenie – komentują druhowie z OSP Śleszyn.

- reklama -

Najnowsze wiadomości: