reklama
reklama
reklama
reklama

Kutnianka kradła perfumy i ubrania. Wpadła w ręce policji

56-letnia mieszkanka Kutna usłyszała zarzuty kradzieży sklepowych, których dokonała na terenie Kutna. Straty szacuje się na prawie 2 tysiące złotych. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

- R E K L A M A -

19 października 2018 roku kierownik jednego ze sklepów na terenie galerii handlowej w Kutnie zgłosił kradzież perfum o wartości prawie 900 złotych.

Do kradzieży miało dojść 16 października co zarejestrował monitoring sklepowy. Pracujący nad sprawą kutnowscy kryminalni, na podstawie zebranych informacji wytypowali i zatrzymali podejrzewaną. Do zatrzymania doszło 23 października.

- R E K L A M A -

Jak się okazało 56-letnia kobieta miała na swoim sumieniu jeszcze inne kradzieże. Podczas zatrzymania w jej samochodzie policjanci znaleźli markowe ubrania z metkami, które pochodziły również z kradzieży ze sklepu odzieżowego na terenie galerii. Wartość skradzionych ubrań wyniosła ponad 900 złotych. Kobietę osadzono w policyjnym areszcie.

Straty, jakie oszacowano w wyniku tych procederów liczą prawie dwa tysiące złotych. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: