reklama

Kutno murem za polskim mundurem. Sukces zbiórki radnego Feliniaka

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się zbiórka produktów dla służb, które bronią wschodniej granicy Polski. – Wielkie podziękowania dla osób zaangażowanych w akcje poparcia i wdzięczności dla żołnierzy i funkcjonariuszy przebywających na granicy wschodniej naszego kraju – komentuje Robert Feliniak.

Organizatorem zbiórki jest miejski radny Robert Feliniak, a także były żołnierz zasadniczej służby wojskowej oraz mł. Specjalista wojsk rakietowych (Bemowo Piskie-Gryfino). Akcja miała na celu pokazanie przez mieszkańców Kutna i okolic szacunku i wdzięczności żołnierzom oraz pozostałym funkcjonariuszom za ochronę wschodniej granicy naszego Państwa.

- R E K L A M A -

– Żyjemy w czasach dobrobytu i pokoju, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego, że sytuacja zmienia się bardzo szybko i wchodzimy teraz w okres wyjątkowej destabilizacji na arenie międzynarodowej dlatego tym bardziej powinniśmy wspierać formacje mundurowe i okazywać im szacunek – komentuje Robert Feliniak, radny miejski. – Poprzez zbiórkę słodkości chcieliśmy umilić i osłodzić ich ciężką i odpowiedzialną służbę na granicy szczególnie teraz w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkie zebrane produkty zostaną przekazane do 92 Batalionu piechoty lekkiej WOT w Kutnie w celu przewiezienia na granicę.

- R E K L A M A -

Robert Feliniak, organizator zbiórki, szczególne podziękowania kieruje do:

– Joanna Trzeciak – służby mundurowe

- R E K L A M A -

– Jacek Kondras – były żołnierz ZSW, kompania rozpoznania artylerii (Ciechanów)

– Bogdan Wójcik – były żołnierz ,56 kompania specjalna (Szczecin)

– Aga gasrto (obiady) – ul. Wyszyńskiego

– Royal Cafe – Pl. Wolności

– Sklep Meblowy Domel -ul. Narutowicza

– Komis Samochodowy Dudki 11 – Łukasz Piotrowicz

– Pizzeria Alteo -ul. 29 Listopada

– Bar Miód Malina – ul. Barlickiego

– Klub Motocyklowy BORUTA MC

– Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Pniewa

– Doradztwo Kryminalne – Łukasz Kucharski

– Ponadto duże podziękowania dla każdej osoby indywidualnej, która dołożyła się do zbiórki .

Łącznie zebrano ponad pół tysiąca produktów spożywczych z czego największą część stanowią czekolady (około 450 szt. czekolad, do tego batony energetyczne oraz napoje).
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: