reklama
reklama

Laser show na wodzie. Niesamowite widowisko w Parku Traugutta! [ZDJĘCIA]

Tego w Parku Traugutta jeszcze nie było! W trakcie 48. Święta Róży odbywać będzie się tam wyjątkowe laser show. Widok dosłownie zapiera dech w piersiach.

- R E K L A M A -

Ekrany wodne to jedna z najbardziej innowacyjnych form projekcji obrazu. Dzięki przezroczystej strukturze wody, obraz będzie dosłownie zawieszony w przestrzeni niczym gigantyczny hologram – tak opisują organizatorzy jedną z nowości związanych ze Świętem Róży.

W trakcie 48. Święta Róży staw przed Kutnowskim Domem Kultury zmienił się w gigantyczną scenę dla wody i światła. Przygotowywany pokaz to gwarancja zapierającego dech w piersi doświadczenia estetycznego i monumentalnych wrażeń.

- R E K L A M A -

Projekcje będzie można zobaczyć było w piątek. Pierwsza odbyła się o godzinie 20:00, kolejne w półgodzinnych odstępach. Także w sobotę, jeśli pozwoli pogoda, mają odbyć się projekcie.

Realizator pokazu, Visual Sensation Laser Shows & Technologies to najbardziej utytułowana firma z branży laserowej w Polsce, na swoim koncie ma już 12 międzynarodowych nagród w Las Vegas, Dubaju, Baltimore w USA.

Sponsorami pokazów są PWiK i Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Kutnie.

Fot. Mariusz Zieliński/Kutnowski Dom Kultury






- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: