reklama

Na których stacjach najtaniej zatankujemy w wakacje – najnowsze oferty

Ceny paliwa mogą przyprawić o niemały zawrót głowy. Tankowanie do pełna niejednego mocno uderza po kieszeni. Nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie ceny benzyny, oleju napędowego czy LPG miały jakoś drastycznie spaść. Zamiast więc czekać, aż stanie się cud, warto już teraz sprawdzić promocyjne oferty, jakie mają do zaoferowania wybrane stacje. Zobacz, na których stacjach benzynowych obowiązują promocje i jak z nich skorzystać.

- R E K L A M A -

Przyjrzeliśmy się ofertom promocyjnym dla kierowców popularnych stacji. Szczegóły naszego researchu znajdziesz poniżej. Bieżące informacje o promocjach na stacjach benzynowych w Polsce możesz śledzić z pomocą treści dostępnych na Nano Komputronik.

Shell

Shell oferuje promocję na paliwa premium, które we wtorki (benzyna) i czwartki (ON) sprzedawane jest w cenie standardowego paliwa. W połowie lipca wprowadził też rabat na regularne paliwa, który można uzyskać przy każdym tankowaniu paliw Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel, korzystając z karty Shell ClubSmart.

- R E K L A M A -

Obowiązują ograniczenia w zakresie ilości zatankowanego paliwa – rabat jest naliczany do max. 50 l. Tankując paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel, zyskać można rabat w wysokości 30 gr na litrze.

Orlen

Z promocji na Orlenie skorzystać mogą uczestnicy programu Vitay posiadający kartę, a w przypadku karty wirtualnej po wygenerowaniu kuponu zniżkowego. Rabat jest udzielany na maksimum 50 l paliwa, w miesiącu można otrzymać 3 kupony zniżkowe (od lipca do sierpnia). Promocja nie obowiązuje na LPG oraz przy płatnościach kartami flotowymi. Kupon obniża cenę paliwa o 30 gr za 1 l. Właściciele Karty Dużej Rodziny mają dodatkową zniżkę 10 gr.

- R E K L A M A -

BP

Zniżkę otrzymuje każdy, kto tankuje na BP, dodatkowe korzyści uzyskują właściciele karty Payback. Rabat to 10 gr na benzynę i olej napędowy, a po okazaniu karty Payback – 30 gr na benzynę i olej napędowy oraz 10 gr na LPG. Rabat w ramach programu Payback jest naliczany do maksimum 50 l paliwa 3 razy w miesiącu (od lipca do sierpnia). Promocja nie obejmuje kierowców korzystających z kart flotowych.

Na niektórych stacjach benzynowych za paliwo można płacić za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Ułatwia to płatności, ponieważ całą operację można przeprowadzić z poziomu własnego smartfona. Kliknij tutaj i sprawdź, gdzie jest to możliwe.

Circle K

Chcąc skorzystać z rabatu na paliwo na Circle K, najpierw trzeba zarejestrować się w programie Circle K Extra, a następnie zatankować 50 l paliwa. Dzięki temu otrzymuje się kupon zniżkowy na kolejne zakupy paliwa lub 100 l w przypadku rabatów na hot dogi i kawę. Zniżka na paliwa miles i LPG wynosi 10 gr, a miles Plus – 15 gr. Kupon na hot dogi i kawę obniża ich cenę o 50%, a kupując dwa takie same produkty, można otrzymać rabat 10%. Jeden klient może otrzymać maksymalnie dwa kupony danego rodzaju przez cały okres promocji.

Lotos

Aby taniej kupować paliwo na Lotosie trzeba mieć zarejestrowaną tradycyjną lub wirtualną kartę Navigator. Na koncie znajdują się trzy kupony rabatowe na cały okres promocji (lipiec i sierpień), które razem z kartą trzeba okazać kasjerowi podczas płacenia. Rabat obniża cenę paliwa o 30 gr/l. Natomiast posiadacze Karty Dużej Rodziny mają rabat 38-40 gr/l. Promocja nie obowiązuje na autogaz i paliwa zatankowane do pojemników innych niż bak samochodu. Ponadto nie nalicza się przy transakcjach realizowanych z użyciem kart Lotos Biznes i innych kart flotowych akceptowanych na stacjach Lotos.

Rosnące ceny paliw skłaniają ludzi do szukania możliwości zaoszczędzenia podczas tankowania na stacji benzynowej. Najłatwiej jest porównać ceny i wybrać stację, na której można zatankować najtaniej. Ciężko by było jednak codziennie objeżdżać całe miasto celem sprawdzenia, gdzie tankowanie najbardziej się opłaca. Dlatego najlepiej skorzystać z aplikacji do sprawdzania cen paliw. Polecane aplikacje znajdziesz w tym katalogu https://nano.komputronik.pl/tag/programy-i-aplikacje/.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: