„Nie głosuj na Dudę” – Jacek Boczkaja rapuje w #hot16challenge

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Zastępca prezydenta Kutna Jacek Boczkaja, to kolejna osoba z Miasta Róż, która wzięła udział w #hot16challenge. Jak sam mówi, nie rapuje o COVID, ale innym „bardzo groźnym wirusie”. Jakim?

hot16challenge2 to akcja, którą zapoczątkował polski raper Solar. Zasady są bardzo proste – aby wziąć udział wystarczy nagrać 16 wersów i zaśpiewać lub zarapować, a także wpłacić pieniądze na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Do tej pory w akcji #hot16challenge udział wzięli m.in. starosta Daniel Kowalik, wiceprezydent Zbigniew Wdowiak, przewodniczący Rady Miasta Mariusz Sikora, prezes MZK Jacek Sikora czy dyrektor MOSIR Paweł Ślęzak.

Dostałem od kolegi Pawła Ślęzaka, dyrektora MOSiR-u, pewne zadanie do wykonania, czyli piosenkę dotyczącą COVID-a. ja myślę że wykonam piosenkę o innym bardzo groźnym wirusie, który krąży i trochę niszczy naszą ojczyznę – komentuje Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna.

Zastępca prezydenta Kutna rapuje, aby nie głosować na Andrzeja Dudę i jako osoby na które można oddać głos wskazuje Szymona Hołownię lub Rafała Trzaskowskiego.

Dzień dobry,Wczoraj dostałem nominację do #hot16challenge2 od Pawła Ślęzaka. No to zadanie wykonane. To mój taki trochę protest song i komentarz do rzeczywistości.Miłego słuchania!

Opublikowany przez Jacka Boczkaję Sobota, 23 maja 2020
- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


11 KOMENTARZE

  1. Nie głosuj na Szymona ani na Rafała bo się będzie z Polski Europa śmiała. Olej także Władka ale i Bosaka, żeby Polsce nie groziła jedna wielka draka. Tylko Andrzej Duda u boku Prezesa, tylko Andrzej Duda u boku Prezesa, tylko Prezes Jaro no i Andrzej Duda gwarantują Polsce, że postkomuchów pogonić się uda!!!

  2. Nie przystoi człowiekowi na takim eksponowanym stanowisku… nie przystoi… akcja ma na celu pomaganie a tu co? Niegodne człowieka zaangażowanie polityczne i brzydkie opluwanie jakby nie było Prezydenta Rzeczypospolitej przez przedstawiciela władzy samorządowej!

  3. Zawsze szanowałam pana Boczkaję za to, co robi dla Kutna, ale takie wycieczki w stronę prezydenta RP są nie na miejscu, jeśli chce głosować na opozycję, to jest to jego prywatny wybór (choć nie najlepszy!), ale nie powinien namawiać w ten sposób innych, bo w tym nie ma żadnych argumentów, a tylko rodzaj oczerniania.Nie wypada, dziś mi pan Boczkaja bardzo podpadł!!!

  4. Totalana Żenada. Pan Boczkaja nie rozumie prostych zasad #hot16challenge………….. Ale to świadczy tylko i wyłącznie o tym Panu…. miejmy nadzieję ze to ostatnia kadencja Pana Bocz….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: