reklama

„Nie głosuj na Dudę” – Jacek Boczkaja rapuje w #hot16challenge

Zastępca prezydenta Kutna Jacek Boczkaja, to kolejna osoba z Miasta Róż, która wzięła udział w #hot16challenge. Jak sam mówi, nie rapuje o COVID, ale innym „bardzo groźnym wirusie”. Jakim?

hot16challenge2 to akcja, którą zapoczątkował polski raper Solar. Zasady są bardzo proste – aby wziąć udział wystarczy nagrać 16 wersów i zaśpiewać lub zarapować, a także wpłacić pieniądze na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

- R E K L A M A -

Do tej pory w akcji #hot16challenge udział wzięli m.in. starosta Daniel Kowalik, wiceprezydent Zbigniew Wdowiak, przewodniczący Rady Miasta Mariusz Sikora, prezes MZK Jacek Sikora czy dyrektor MOSIR Paweł Ślęzak.

Dostałem od kolegi Pawła Ślęzaka, dyrektora MOSiR-u, pewne zadanie do wykonania, czyli piosenkę dotyczącą COVID-a. ja myślę że wykonam piosenkę o innym bardzo groźnym wirusie, który krąży i trochę niszczy naszą ojczyznę – komentuje Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

Zastępca prezydenta Kutna rapuje, aby nie głosować na Andrzeja Dudę i jako osoby na które można oddać głos wskazuje Szymona Hołownię lub Rafała Trzaskowskiego.

https://www.facebook.com/jacek.boczkaja/videos/3829883843748417/
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: