reklama
reklama

(NOWE ZDJĘCIA) Jak idą prace w centrum Kutna? Mamy najnowsze informacje

Pogoda sprzyja, więc prace związane z rewitalizacją najstarszej, historycznej części Kutna idą w najlepsze. Zajrzeliśmy na place budowy i dzięki kutnowskiemu magistratowi przekazujemy najświeższe informacje dotyczące inwestycji na Pl. Wolności i Rynku Zduńskim.

- R E K L A M A -

Jak informuje biuro prasowe UM Kutno, zakończono już prace związane ze zbrojeniem i betonowaniem ścian oraz stropów w części zachodniej, północnej i wschodniej. Zakończono montaż słupów prefabrykowanych oraz wykonywanie  zasypki i podkładów z chudego betonu.

Ponadto wykonano ściany pawilonu gastronomicznego oraz ściany pawilonu wystawienniczego. Trwają prace związane z wykonaniem izolacji termicznych garażu.

- R E K L A M A -

Z kolei na ulicy Zduńskiej trwają prace związane z wykonaniem nowych nawierzchni (droga, chodniki, miejsca parkingowe). Zakończono roboty rozbiórkowe na ulicy Teatralnej. Rozpoczęto prace związane z wykonywaniem nowej nawierzchni drogi, (wykonano warstwy konstrukcyjne oraz krawężniki).

Po stronie wschodniej Placu Wolności zakończono wykonywanie kanalizacji deszczowej.  Zakończono  wykonywanie sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej po zachodniej stronie Placu Wolności. Trwają prace związane z wykonaniem kanalizacji deszczowej po zachodniej stronie Placu Wolności. Zakończono prace związane z wykonaniem kanalizacji deszczowej po północnej stronie Placu Wolności.

- R E K L A M A -

W ul. Krótkiej zakończono budowę sieci wodociągowej i kanalizacji deszczowej. W ul. Teatralnej, Miłej i na Rynku Zduńskim wykonano sieć kanalizacji deszczowej. Na Rynku Zduńskim wykonano przyłącze wodociągowe zasilające projektowaną fontannę.

Inwestycje realizuje firma UNIBEP S.A. z siedzibą w Bielsku Podlaskim, za kwotę ok. 33 mln zł.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: