Nowy salon AMG w Gdańsku to luksus i wyjątkowe samochody

Otwarty oficjalnie 27 września 2019 roku, nowy salon marki Mercedes-Benz Witman zaprosił w swoje podwoje pierwszych gości i do dzisiaj nie sposób przejść się obok niego obojętnie. Nie bez powodu, jest to bowiem jeden z pięciu salonów marki Mercedes-AMG na świecie (pozostałe ulokowane są w Szanghaju, Tokio, Sydney oraz Pekinie), co stanowi wspaniałe wyróżnienie dla naszego Gdańska! To właśnie tutaj powstał jeden z najnowocześniejszych salonów samochodowych. Jakie sekrety skrywa AMG Brand Center Gdańsk?

- R E K L A M A -

Chluba Witmana

Nowy salon od dawna był wielkim marzeniem firmy Witman, no i udało się! Przy al. Grunwaldzkiej 493 stanął w pełnej krasie, po latach budowy i najwyższych starań, salon, który połączony jest z serwisem oraz drugim salonem aut używanych. Nowa siedziba Mercedes-Benz Witman to luksusowa przestrzeń, w której znajdują się takie modele aut, jak te z serii 35, a także modele pokazowe, takie jak chociażby AMG GT 4-door Coupe. Salon posiada dwa piętra, zagospodarowane tak, by uwydatnić dynamiczny charakter marki Mercedes-AMG oraz jak najlepiej zaprezentować ofertę salonu klientom.

Tak, na przykład, AMG Brand Center Gdańsk posiada okno wystawowe AMG Eye, w którym prezentowane są najnowsze i najlepsze modele samochodów. Do zaprojektowania nowego salonu przyłożono wszelkich starań, o czym świadczyć może chociażby fakt, że koszt produkcji owej szyby wyniósł w przybliżeniu 200 tys. złotych. Na wszystkich etapach budowy, przedsięwzięcie nadzorowali niemieccy przedstawiciele Mercedes-AMG, w celu zapewnienia jak najwyższej jakości projektu.

- R E K L A M A -

Do dyspozycji klientów znajdują się dwa salony samochodowe oraz serwis, więc każdy klient może otrzymać kompleksową pomoc.

Wielkie otwarcie

Na oficjalne otwarcie zaproszono kilkuset gości i przywitano ich w nowych podwojach siedziby Mercedes-Benz Witman. Przemówienie dała Prezes Zarządu Olga Witman, a wcześniej odbyła się konferencja prasowa z udziałem samego Tobiasa Moersa – szefa marki Mercedes-AMG.

- R E K L A M A -

Na otwarciu zaprezentowano publiczności kilka bardzo nowych modeli samochodów, które przyjechały do Gdańska prosto z wystawy we Frankfurcie, ale nie zabrakło też błysków z przeszłości. Głośnym echem odbiła się prezentacja modelu Rote Sau, słynnej dziś czerwonej wiśni, która to była pierwszym pojazdem skonstruowanym przez założycieli marki – Hansa Wernera Ausfrechta oraz Erharda Melchera. Było to niemałe wydarzenie dla wszystkich wielbicieli marki oraz motoryzacji.

Polacy kochają Mercedesa

Jak wykazuje doświadczenie Mercedes-Benz Witman, Polacy coraz częściej i chętniej kupują Mercedesy. W Polsce istnieje bardzo dobry rynek zbytu na tego typu pojazdy i marka AMG-Mercedes doskonale o tym wie. Powstanie salonu w Gdańsku to świetna inwestycja w nasz rynek i okazja do tego, by samemu przekonać się o wartości marki. AMG Brand Center Gdańsk zaprasza w swe podwoje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 07:00 do 21:00.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: