reklama

Od stycznia ważne zmiany dla pasażerów MZK Kutno. Sprawdź rozkład jazdy

Szykują się zmiany dla pasażerów kutnowskiego Miejskiego Zakładu Komunikacji. Od 1 stycznia wejdą w życie korekty kilku linii dotychczas funkcjonujących na terenie miasta.

- R E K L A M A -

To efekt wypowiedzenia przez ościenne gminy porozumienia w sprawie lokalnego transportu, które gwarantowało kurs autobusów MZK poza Kutno.

W związku z tym linie, które dotychczas łączyły miasto Kutno z różnymi miejscowościami w gminach: Kutno, Strzelce i Krośniewice (nr: 13, 31, 35, 36, 37) zostały zlikwidowane,  a pozostałe linie (nr: 1, 9, 12, 14) skrócone zostały do granic administracyjnych miasta.

- R E K L A M A -

Po zmianach autobusy będą dojeżdżać do dwóch całkiem nowych pętli zlokalizowanych przy ulicach: Skrajnej i Jesiennej.
 
Dotychczasowa linia nr 36 dworzec PKP – Komadzyn kursować będzie jako linia nr 6 z dworca PKP do nowo powstałej pętli autobusowej przy ulicy Skrajnej.

Linia nr 13 kursować będzie jako linia nr 7 Batorego – Siemiradzkiego przez ul.Łęczycką. Linia nr 14 kursować będzie do nowo powstałej pętli autobusowej przy ulicy Jesiennej.

- R E K L A M A -

Warto pamiętać, że na wszystkich liniach obsługiwanych przez MZK Kutno obowiązuje taryfa opłat operatora, z którą można zapoznać się na stronie przewoźnika.

Szczegółowy rozkład jazdy kutnowskiego MZK.

Poniżej prezentujemy trasę przejazdu nowo powstałych oraz zmienionych linii:

Linia nr 1:

Przebieg linii nr 1
Przebieg linii nr 1

Linia nr 6:

Przebieg linii nr 6

Linia nr 7:

Przebieg linii nr 7

Linia nr 9:

Przebieg linii nr 9

Linia nr 12:

Przebieg linii nr 12

Linia nr 14:

Przebieg linii nr 14
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: