reklama
reklama

Pies wytropił narkotyki w kubku po jogurcie. 31-latek z zarzutami

Policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Należącą do niego 43-gramową porcję marihuany ukrytą w pojemniku po jogurcie wytropił owczarek belgijski „IBISA”, który wspierał kryminalnych w działaniach. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.

21 lipca 2021 roku kryminalni z łęczyckiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że na terenie gminy Witonia mogą być przechowywane narkotyki. Pod wytypowanym wcześniej adresem policjanci przeszukali pomieszczenia zajmowane przez 31-latka.

- R E K L A M A -

Funkcjonariusze zabezpieczyli 43-gramową porcję marihuany. Ukryte w pojemniku po jogurcie narkotyki wytropił owczarek belgijski „IBISA”, który wspierał śledczych w działaniach.

Właściciel nielegalnych substancji został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Łęczyca

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: