Poetycko w Leszczynku. Rozstrzygnięto konkurs im. J.B. Zaleskiego [ZDJĘCIA]

To było wyjątkowe popołudnie w Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku. Wszystko za sprawą rozstrzygnięcia Konkursu Poetyckiego im. Józefa Bohdana Zaleskiego.

- R E K L A M A -

O 16.00 w sali Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego i wręczenie nagród w III konkursie poetyckim im. Józefa Bohdana Zaleskiego pt. „Wolność”. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i wpłynęło blisko 90 prac z całej Polski.

Wydarzenie poprowadzili dziś Liliana UrbańczykWójcik – dyrektor CKGK oraz Piotr Czerbniak – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. J. B. Zaleskiego w Leszczynku. Głos w trakcie uroczystości zabrała także między innymi Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska.

- R E K L A M A -

Ostatecznie jury zadecydowało w I kategorii wiekowej zwyciężyła Weronika Przybysz, a kolejne miejsca na podium zajęli Maciej Kubicki i Jan Kocot. Z kolei w II kategorii wiekowej zwyciężyła praca Rafała Bobrowskiego, a II i III miejsce przypadły kolejno Zbigniewowi Pikule i Piotrowi Zemankowi.

Autorzy najlepszych prac otrzymali atrakcyjne nagrody. Mecenat honorowy nad konkursem objęły firmy Agro-Factory II oraz Zakład Gospodarowania Odpadami Eko Alf.

- R E K L A M A -

Po uroczystości rozstrzygnięcia konkursu w Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku odbył się koncert Kwartetu Proforma.

Wyniki III konkursu poetyckiego im. J.B. Zaleskiego pt. „Wolność”

I kategoria wiekowa:
1.Weronika Przybysz
2.Maciej Kubicki
3.Jan Kocot

II kategoria wiekowa:
1.Rafał Bobrowski
2.Zbigniew Pikuła
3.Piotr Zemanek


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: