reklama

Poniedziałki dla lekarzy w ZUS-ie. Wkrótce koniec z papierowymi zwolnieniami

Od 1 grudnia lekarze będą wystawiali zwolnienia lekarskie wyłącznie w formie elektronicznej. Dlatego I Oddział ZUS w Łodzi i podległe mu jednostki terytorialne, organizują Poniedziałki dla lekarzy, w ramach których od godz. 8:00 do 18:00, na salach obsługi klientów czekał będzie na lekarzy – doradca ds. e-ZLA.

- R E K L A M A -

Doradca ds. e-ZLA (czyli elektronicznych zwolnień lekarskich) przy specjalnie wyodrębnionych stanowiskach komputerowych dla lekarzy, pomoże zalogować się zainteresowanym do Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS, na profilu lekarza i krok po kroku wyjaśni, w jaki sposób wystawić zwolnienie lekarskie. Zaprezentuje też pełną funkcjonalność Platformy, by korzystanie z niej nie stanowiło dla zainteresowanych najmniejszego problemu. Doradca pomoże lekarzom w uzyskaniu bezpłatnego certyfikatu ZUS służącego do złożenia elektronicznego podpisu pod zwolnieniem wystawionym w tej formie.

I Oddział ZUS zaprasza lekarzy do swoich jednostek w poniedziałki od 8:00 do 18:00 pod następującymi adresami:

- R E K L A M A -

I Oddział ZUS w Łodzi – ul. Zamenhofa 2 w Łodzi
II Inspektorat w Łodzi – ul. Lipiec Reymontowskich 11 w Łodzi
Inspektorat w Kutnie – ul. Jagiełły 12 w Kutnie
Inspektorat w Zgierzu – ul. Chopina 5 w Zgierzu
Inspektorat w Łowiczu – ul. Kaliska 8 w Łowiczu
Biuro Terenowe w Brzezinach – ul. Głowackiego 43 w Brzezinach
Biuro Terenowe w Łęczycy – ul. Zachodnia 8

Zwolnień lekarskich w postaci elektronicznej wpływa z każdym tygodniem więcej. Obecnie ok. 42 procent wszystkich zwolnień lekarskich wpływających do ZUS w woj. łódzkim to zwolnienia wystawione elektronicznie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: