Kutno"Popisy" wandali w centrum Kutna. Wszystko nagrała kamera - WIDEO

„Popisy” wandali w centrum Kutna. Wszystko nagrała kamera – WIDEO

Kutnowski magistrat opublikował w internecie nagranie z kamer miejskiego monitoringu, na którym widać wandali niszczących domki i dekoracje na Placu Wolności.

- reklama -

„Po piątkowej nocy uszkodzone zostały dwa domki oraz świąteczne dekoracje na Placu Wolności. Jeśli macie zbyt dużo siły, to zapraszamy. Znajdziemy dla Was kilka zajęć na INTELIGENTNE spożytkowanie energii” – czytamy na profilu UM Kutno w mediach społecznościowych.

- reklama -

Najnowsze wiadomości: