Kutnowski magistrat opublikował w internecie nagranie z kamer miejskiego monitoringu, na którym widać wandali niszczących domki i dekoracje na Placu Wolności.
- reklama -
„Po piątkowej nocy uszkodzone zostały dwa domki oraz świąteczne dekoracje na Placu Wolności. Jeśli macie zbyt dużo siły, to zapraszamy. Znajdziemy dla Was kilka zajęć na INTELIGENTNE spożytkowanie energii” – czytamy na profilu UM Kutno w mediach społecznościowych.
- reklama -





