„Promyczkowy” Festyn Rodzinny na Małej Lidze. Bawiły się całe rodziny [ZDJĘCIA]

Za nami kolejny festyn rodzinny w Kutnie. Tym razem na terenach Małej Ligi świetnie bawiły się dzieci i ich rodzice z Przedszkola Miejskiego nr 8 „Promyczek”.

- R E K L A M A -

„Promyczkowy Festyn Rodzinny” został zorganizowany dziś (15 czerwca 2023) na terenach Małej Ligi przy ul. Kościuszki w Kutnie. Piknik odbył się z kilku okazji – Dnia Dziecka, Dnia Rodziny oraz Dnia Mamy i Taty.

– To impreza integracyjna z kilku okazji naraz, podczas której wszyscy świetnie się bawimy. Pozyskaliśmy wielu sponsorów, którzy wsparli nasz piknik. Dodatkowo bardzo mocno zaangażowali się także rodzice oraz nauczyciele, administracja i obsługa przedszkola. Jestem im bardzo wdzięczna – mówi Magdalena Kluska, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 8 „Promyczek” w Kutnie.

- R E K L A M A -

Podczas festynu nie brakowało atrakcji. Były dmuchańce, ciekawe animacje, kącik gier i zabaw przygotowany przez nauczycielki. Przygotowano też wiele pyszności – watę cukrową, słodycze, kiełbaskę z grilla czy lody. Pojawili się także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Komadzynie, dzięki którym można było zobaczyć strażacy wóz i pozostały sprzęt.

Jak podkreśla dyrektor „Promyczka” festyn rzeczowo wsparli sponsorzy: Animex K4 i K2, Zakład Mięsny Olewnik oraz Kellogg’s.

Zobacz zdjęcia z festynu:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: