reklama
reklama

Przed nami M̶a̶j̶ó̶w̶k̶a̶ Domówka z Bareją!

Mamy dla Was kolejną propozycję! Nasza Majówka ze Stanisławem Bareją staje się właśnie Domówką online. Wysyłamy do Was – zdalnie i skutecznie – porządną dawkę uśmiechu i humoru.

W programie naszej Domówki ze Stanisławem Bareją znajdą się ciekawe propozycje dla całych rodzin, a to za sprawą naszych najlepszych K-Owców. W ramach cyklu Kryzysowa Kuchnia przypomnimy Wam jakimi rarytasami raczyliśmy się w PRL-u. Oczywiście kawa i wuzetka są obowiązkowe dla każdego, bijemy się o Złotą Patelnię! Będziemy też rozwijać Wasze umiejętności techniczne w serii Bądź jak Adam Słodowy. Nauczymy Was, jak z bardzo prostych materiałów wykonać zabawki, które zajmą najmłodszych na długie godziny (albo na chwilę, ale to zawsze coś, prawda?). Nasza Domówka nie mogłaby się odbyć bez quizów z nagrodami! Będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę o PRL-u. Dodatkowo, na finał, zapraszamy na prywatkę z najlepszym wodzirejem w powiecie (możliwe, że też na świecie), czyli z Krzysztofem Łobodzińskim. Mamy nadzieję, że będziecie bawić się razem z nami.

- R E K L A M A -

Zaglądajcie na stronę i profil KDK na FB, koniecznie też dołączcie do naszego wydarzenia i bądźcie na bieżąco. Już niebawem podamy kolejne szczegóły.

Domówka z Bareją! (KLIKNIJ)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: