reklama
reklama

Przygotowania do WOŚP w Kutnie wystartowały. Co będzie się działo?

Za nami oficjalna konferencja Jurka Owsiaka – dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się podczas I Ogólnopolskiego Zjazdów Sztabów WOŚP, na którym pojawiły się również przedstawicielki naszego kutnowskiego sztabu.

Jubileuszowy 30. Finał odbędzie się 30 stycznia 2022 roku, a wolontariusze będą kwestować na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Organizatorem Finału w Kutnie będzie raz jeszcze Hufiec ZHP Kutno.

- R E K L A M A -

Przygotowania do tego wydarzenia ruszają pełną parą, a kutnowski sztab zaprasza na otwarte spotkanie wszystkich, którzy są gotowi poświęcić swój czas i dołączyć do pracy przy organizacji 30. Finału w Mieście Róż. Niedzielne zebranie nie dotyczy kwestujących wolontariuszy – już niebawem poinformujemy Was o rejestracji – śledźcie nasz profil na Fb.

Jeśli macie swoje pomysły, nie boicie się wyzwań i chcecie dołączyć to kutnowskiego sztabu, to zapraszamy na spotkanie 17 października o godzinie 17.00 do Kutnowskiego Domu Kultury nas salę tarasową. Razem możemy więcej – grajcie z nami!

- R E K L A M A -

Tak wyglądał WOŚP w Kutnie w tym roku:

fot. Piotr Tomaszewski, Natalia Katarzyńska / Sztab WOŚP Kutno / Adam Pietrusiak- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: