reklama

Szkolne zmagania o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji

Po raz pierwszy na terenie powiatu kutnowskiego rozegrały się powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Młodzież z trzech szkół rywalizowała o pierwsze miejsce. Zwycięską drużyną okazała się drużyna z liceum mundurowego, która 29 maja będzie reprezentować nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich.

17 kwietnia 2018 roku na terenie liceum mundurowego w Kutnie odbyły się powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Celem konkursu było kreowanie pozytywnego wizerunku Policji w społeczeństwie, popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa, utrwalanie zdobytej wiedzy z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz propagowanie zasad fair-play podczas rywalizacji sportowej.

- R E K L A M A -

W eliminacjach oprócz gospodarzy wzięły udział : II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Kutnie oraz Zespół Szkół nr 1 w Kutnie. Czteroosobowe drużyny najpierw miały do rozwiązania test wiedzy ogólnopolicyjnej, a następnie prezentowały praktyczne umiejętności podczas pokonania toru przeszkód, który rozgrywany był w formie sztafety.

Zwycięską drużyną okazała się drużyna I Liceum Ogólnokształcącego PUL im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie. II miejsce zajęła drużyna reprezentująca II Liceum Ogólnokształcące im J. Kasprowicza w Kutnie, natomiast III miejsce przypadło Zespołowi Szkół nr 1 w Kutnie.

- R E K L A M A -

Gratulujemy zwycięskiej drużynie i życzymy jak najlepszych wyników na eliminacjach wojewódzkich.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: