Tragedia w centrum Kutna, nie żyje kobieta. W akcji śmigłowiec LPR-u (ZDJĘCIA)

Do tragedii doszło dziś rano w Kutnie. Przed jednym z bloków zmarła kobieta. Ratownicy długo walczyli o jej życie, wezwany został także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- R E K L A M A -

Przed godziną 8 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kobiecie, która prawdopodobnie zasłabła przed jednym z bloków przy ulicy Kościuszki. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego i rozpoczęto resuscytację. W trakcie walki o życie kobiety, wezwany zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

„Strażacy zabezpieczyli miejsce lądowania śmigłowca na stadionie miejskim w Kutnie” – potwierdza Krzysztof Orłowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

- R E K L A M A -

Niestety, mimo starań ratowników medycznych, życia kobiety nie udało się uratować. Na miejscu byli także policjanci, którzy ustalali, w jakich okolicznościach doszło do tragedii.

„Niestety mogę potwierdzić, że 71-letnia kobieta nie żyje. Prokurator wykluczył udział osób trzecich w tej tragedii” – powiedziała Panoramie Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: