reklama
reklama

Trwają zgłoszenia do Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ŁAPA 2025

Trwają zgłoszenia do popularnego 29. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ŁAPA. Przegląd odbędzie się na początku czerwca, a zgłoszenia są przyjmowane do 22 kwietnia. Poniżej szczegóły.

- R E K L A M A -

ŁAPA jest przeglądem dla grup teatralnych z Miasto Kutno i gminy Kutno. Przegląd adresowany jest do amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych, działających w przedszkolach, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, a także w placówkach kultury, oświatowo–wychowawczych, społecznych i prywatnych, skupiających dzieci i młodzież do lat 19.

Przegląd odbywać się będzie w dniach 3 – 4 czerwca 2025 roku w 5 kategoriach wiekowych:

- R E K L A M A -

I grupa wiekowa – przedszkola, klasy zerowe
II grupa wiekowa – klasy I – III szkoły podstawowej
III grupa wiekowa – klasy IV – VI szkoły podstawowej
IV grupa wiekowa – klasy VII – VIII szkoły podstawowej
V grupa wiekowa – szkoły ponadpodstawowe

Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest uiszczenie opłaty akredytacyjnej przelewem lub w kasie KDK w wysokości 10 zł od osoby (należy poinformować o konieczności wystawienia faktury) oraz dostarczenie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia do 22 kwietnia 2025 r. do sekretariatu Kutnowskiego Domu Kultury lub drogą mailową na adres: wiolamaciejewska@kdk.net.pl

- R E K L A M A -

Kartę można pobrać ze strony KDK. Należy wypełnić także formularz RODO.

Więcej szczegółowych informacji w regulaminie na stronie KDK.

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora Przeglądu – Wiolety Maciejewskiej
tel. 603 809 266, email: wiolamaciejewska@kdk.net.pl
https://kdk.net.pl/lapa-2025/

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: