W Kutnie będzie strefa kibica EURO 2024! Mecze Polaków na wielkim telebimie

Świetna wiadomość dla kibiców piłki nożnej. W Kutnie zorganizowana zostanie strefa kibica EURO 2024 i obejrzeć będzie można wszystkie mecze grupowe reprezentacji Polski.

- R E K L A M A -

O organizacji strefy kibica w mediach społecznościowych poinformował prezydent Kutna Mariusz Sikora. Strefa będzie zlokalizowana na Placu Piłsudskiego, gdzie stanie wielki telebim.

— Serdecznie zapraszam do Kutnowskiej Strefy Kibica by wspólnie oglądać mecze Biało-Czerwonych. Wielki telebim będzie czekać na Was na Placu Piłsudskiego, a przy nim leżaki, popcorn i możliwość malowania twarzy w narodowe barwy. Spotykamy się podczas wszystkich grupowych meczów Polaków na godzinę przed pierwszym gwizdkiem — mówi Mariusz Sikora, prezydent Kutna.

Euro 2024 odbędzie się w tym roku w Niemczech i rozpocznie się już jutro, w piątek 14 czerwca. Reprezentacja Polski swój mecz na Euro 2024 rozegra w niedzielę 16 czerwca o 15:00 – rywalem będzie Holandia. Podopieczni Michałą Probierza drugie spotkanie rozegrają w piątek 21 czerwca o 18:00 z Austrią, a ostatni mecz grupowy (oby nie ostatni na Euro!) nasza reprezentacja we wtorek 25 czerwca o 18:00 zagra z Francją.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: