Zaplanuj wycieczkę z niemieckim biurem podróży!

Wakacje z niemieckich biur podróży od wielu lat cieszą się w naszym kraju ogromnym zainteresowaniem. Ich popularność nie wynika wyłącznie z okazyjnych cen – dla klientów równie ważne jest profesjonalne przygotowanie wyjazdu i dbałość o szczegóły związane z transportem, wyżywieniem czy organizacją dodatkowych atrakcji.

- R E K L A M A -

Jak dowiadujemy się z bloga Happy Travel, wakacje z niemieckiego biura podróży są chętnie wybierane przez klientów z Polski z kilku powodów. Poniżej przyjrzymy się nieco bliżej każdemu z nich i sprawdzimy, z czego wynikają różnice pomiędzy ofertami firm niemieckich, a podobnymi ofertami rodzimych firm oferujących wycieczki i urlopy za granicą.

Okazyjne ceny i wyższa jakość

- R E K L A M A -

Pierwszym czynnikiem, który ma często największy wpływ na wybór właśnie tych, a nie innych ofert, jest cena. Co istotne, niższy koszt wyjazdu nie przekłada się tu na niższy komfort zakwaterowania czy podróży. Wręcz przeciwnie – ze względu na fakt, że duże zagraniczne firmy wynajmują dla swoich klientów choćby więcej pokojów hotelowych, często są one traktowane na znacznie lepszych warunkach niż mniejsze firmy zarejestrowane w mniejszych krajach. To właśnie dlatego turyści podróżujący z niemieckimi biurami często zachwalają pobyt w tym samym obiekcie, w którym osoby z wycieczki zorganizowanej przez naszą rodzimą firmę narzekają na gorsze pokoje i słabszą obsługę. To niestety nie stereotyp, ale podstawowe prawo wolnego rynku – klient, który płaci częściej i zamawia więcej usług od danego obiektu, będzie traktowany lepiej.

Szeroki wybór

Drugi czynnik to znacznie mniejszy wybór, jeśli chodzi o ofertę polskich firm. Owszem, korzystając z ich usług możesz wygodnie wylecieć z wybranego miasta w Polsce i nie musisz martwić się pobytem na lotnisku w obcym kraju. Największy wybór ofert dotyczyć będzie jednak określonych destynacji takich jak choćby Egipt, Tunezja czy Hiszpania. Marzysz o nieco bardziej egzotycznej wycieczce? A może planujesz urlop poza sezonem, kiedy wiele polskich firm nie ma niestety zbyt wiele do zaoferowania ze względu na mały popyt? Na szczęście zachodnie marki mogą zaoferować Ci naprawdę szeroki wybór o każdej porze roku. Kreta w listopadzie, a w lutym Dominikana? Z pewnością znajdziesz tu ofertę dla siebie!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: