reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Koszmarny wypadek, auto roztrzaskało się na drzewie. Lądował śmigłowiec LPR

W sobotę około godziny 7.30 doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec LPR.

Około godziny 7.30 doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec LPR.

Na drodze DW 581 na wysokości miejscowości Łanięta z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn kierowca auta osobowego stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedna osoba została ciężko poszkodowana. Na miejscu czynności prowadzą straż pożarna, policja, zespół ratownictwa medycznego oraz lotnicze pogotowie ratunkowe. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

42-letni mieszkaniec powiatu płockiego kierujący samochodem Renault Modus najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Kierujący został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia – powiedziała Panoramie podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: