Na sygnale(ZDJĘCIA) Niebezpiecznie pod Kutnem, auto wjechało w ogrodzenie

(ZDJĘCIA) Niebezpiecznie pod Kutnem, auto wjechało w ogrodzenie

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło rano w Bożej Woli, gdzie auto wjechało w ogrodzenie posesji.

- reklama -

Jak mówią świadkowie, kierowca prawdopodobnie zasłabł. Został już przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci z drogówki, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

- reklama -

Najnowsze wiadomości: