(ZDJĘCIA) Policyjna Akademia Bezpieczeństwa w „Dziewiątce”. Kto był najlepszy?

W Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się powiatowe eliminacje do wojewódzkiego konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie pn: „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Kutno Pan Zbigniew Burzyński.

30 października 2019 roku policjanci kutnowskiej komendy zorganizowali powiatowe eliminacje konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn klas II szkół podstawowych z terenu powiatu kutnowskiego. Każda drużyna składająca się z chłopca i dziewczynki musiała wspólnie rozwiązać test wiedzy o bezpieczeństwie, następnie już indywidualnie każdy zawodnik pokonywał tor sprawności fizycznej.

- R E K L A M A -

Regulamin przewidywał pokonanie toru przeszkód w określony sposób w jak najkrótszym czasie. Kutnowskie eliminacje wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie. Zawodnicy będą reprezentować nasz powiat na gali finałowej.

Eliminacje wojewódzkie Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa odbędą się 22 listopada 2019 roku w Łodzi. II miejsce w dzisiejszych eliminacjach zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach, natomiast III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie. Gratulujemy wygranym!

- R E K L A M A -

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tegorocznych powiatowych eliminacji Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa, a w szczególności:

  • Prezydentowi Miasta Kutna Panu Zbigniewowi Burzyńskiemu za objęcie honorowym patronatem naszego przedsięwzięcia oraz ufundowanie głównych nagród.
  • Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie za pomoc w organizacji konkursu na terenie placówki.
reklama
reklama

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: