Wiadomości KutnoNa sygnale(ZDJĘCIA) Straszny wypadek pod Kutnem! Nie żyją dwie osoby, jedna ranna

(ZDJĘCIA) Straszny wypadek pod Kutnem! Nie żyją dwie osoby, jedna ranna

Około godziny 11.30 doszło do groźnego wypadku z udziałem osobówki i motocykla. Mimo reanimacji, zmarły dwie osoby.

- Reklama -

Po godzinie 11.30 na DK 92 w miejscowości Skłóty miał miejsce bardzo groźny wypadek drogowy. Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn doszło do zderzenia auta osobowego z motocyklem. Na miejscu straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec LPR.

- Reklama -

Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwie osoby zostały bardzo ciężko ranne i trwa ich reanimacja. Droga jest całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA:

- Reklama -

„Niestety mimo reanimacji śmierć poniosły dwie osoby. Na miejscu czynności prowadzą policjanci, droga przez dłuższy czas będzie zablokowana” – powiedziała Panoramie sierż. szt. Justyna Filipczak z kutnowskiej komendy.

„Na miejsce natychmiast zadysponowano zespoły ratownictwa medycznego oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety, pomimo prowadzonej akcji ratunkowej obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 39-letniego i 60-letniego mężczyzny”– komentuje Adam Stępka, rzecznik WSRM w Łodzi. – Natomiast innego, 47-letniego mężczyznę będącego uczestnikiem wypadku przewieziono do szpitala w Kutnie.

Wszystko wskazuje na to, że kierowca Opla Corsy wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, przez co doprowadził do zderzenia.- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: