(ZDJĘCIA) Straszny wypadek pod Kutnem! Nie żyją dwie osoby, jedna ranna

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Około godziny 11.30 doszło do groźnego wypadku z udziałem osobówki i motocykla. Mimo reanimacji, zmarły dwie osoby.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Po godzinie 11.30 na DK 92 w miejscowości Skłóty miał miejsce bardzo groźny wypadek drogowy. Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn doszło do zderzenia auta osobowego z motocyklem. Na miejscu straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec LPR.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwie osoby zostały bardzo ciężko ranne i trwa ich reanimacja. Droga jest całkowicie zablokowana.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

AKTUALIZACJA:

„Niestety mimo reanimacji śmierć poniosły dwie osoby. Na miejscu czynności prowadzą policjanci, droga przez dłuższy czas będzie zablokowana” – powiedziała Panoramie sierż. szt. Justyna Filipczak z kutnowskiej komendy.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

„Na miejsce natychmiast zadysponowano zespoły ratownictwa medycznego oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety, pomimo prowadzonej akcji ratunkowej obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 39-letniego i 60-letniego mężczyzny”– komentuje Adam Stępka, rzecznik WSRM w Łodzi. – Natomiast innego, 47-letniego mężczyznę będącego uczestnikiem wypadku przewieziono do szpitala w Kutnie.

Wszystko wskazuje na to, że kierowca Opla Corsy wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, przez co doprowadził do zderzenia.- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


7 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem to 95% winy kierowcy jadącego motorem. Zastrzegam, zże nie znam wszystkich faktów i nie widziałem miejsca wypadku. Widać, że Corsa jest solidnie wgnieciona, cały przedni słupek i od podłogi z dachem. Motocykl , który ma małą masę przestawił Corsę. Tam jest ograniczenie do 70 km, a motocykl zapier… zapewne i to są skutki tego właśnie.

  2. Dobrze że jesteście bo na inne portale nie można liczyć
    A w weekendy to już śpią z wiadomościami
    Internetowi biznesmeni
    Zapomnieli po co są

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: