Straż pożarna i policja zostały dziś wezwane do kamienicy w centrum Kutna, gdzie istniało podejrzenie, że w jednym z mieszkań mogło stać się coś złego.
O 11:37 służby zostały powiadomione, że nie ma kontaktu z jednym z lokatorów kamienicy przy ulicy Kościuszki i w mieszkaniu mogło wydarzyć się coś złego. Na ratunek wezwani zostali także policjanci. Strażacy próbowali dostać się do mieszkania za pomocą drabiny.
Jak powiedział Panoramie dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie, ostatecznie na szczęście nic się nikomu nie stało i osoba znajdująca się w lokalu nie potrzebowała pomocy. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął i po prostu nie słyszał pukania do drzwi zaniepokojonych osób.
Akcja straży pożarnej zakończyła się o godz. 12:05.














