reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plPolityka(ZDJĘCIA, WIDEO) Tłumy kutnian na spotkaniu z wicepremier Szydło

(ZDJĘCIA, WIDEO) Tłumy kutnian na spotkaniu z wicepremier Szydło

Po godzinie 13.30 w KDK rozpoczęło się spotkanie z wicepremier Beatą Szydło. Spotkanie odbywa się w ramach „Polska jest jedna”.

W Kutnie poza wicepremier Beatą Szydło pojawiło się również kilku innych polityków PiS-u między innymi były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski, posłowie Tadeusz Woźniak i Marek Matuszewski oraz senator Przemysław Błaszczyk.

- R E K L A M A -

Spotkanie z wicepremier rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Beata Szydło, a później publiczność zadawała pytania. Wśród nich poruszono sprawy ogólnopolskie jak 500+, kwestie dotyczące wcześniejszych emerytur czy uchodźców. Rozmawiano też o pomocy dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Pojawiły się również tematy lokalne i jeden z mieszkańców mocno skrytykował funkcjonowanie Wydziału Komunikacji.

- R E K L A M A -

– Jeśli chodzi o ten wydział, to jak zostanę prezydentem Kutna to może będę miała jakiś wpływ na to, co dzieje się w tym mieście – zażartowała B. Szydło i zebrała gromkie brawa od publiczności.

Największa wrzawa i brawa pojawiły się jednak po wystąpieniu jednego z rolników, który zapytał wprost: „Kiedy zapuszkujecie tych, którzy okradali Polskę?”.

- R E K L A M A -

Na koniec spotkania zebrani odśpiewali wicepremier „sto lat”, a Przemysław Błaszczyk wręczył B. Szydło bukiet róż oraz łęczyckiego Borutę.

Nie przegap: