Kultura(ZDJĘCIA) Uroczyste jasełka we Wroczynach

(ZDJĘCIA) Uroczyste jasełka we Wroczynach

W Szkole Podstawowej we Wroczynach odbyły się uroczyste jasełka. Przedstawienie świąteczne przygotowali uczniowie klas 7-8 pod opieką Edyty Rożnowskiej. Oprawę muzyczną przygotowała Lilla Siedlecka, zaś w tworzeniu pięknej dekoracji wspierały Małgorzata Ambroziak oraz Patrycja Szlauderbach.

- reklama -

Uczniowie odgrywając sceny, związane z wydarzeniami narodzin Chrystusa, nie tylko przybliżyli nam magię tej wyjątkowej nocy, ale także zwrócili nasza uwagę na ludzi biednych oraz pokrzywdzonych przez los. Ukazali swoją postawą, że w tym ważnym dla chrześcijan czasie powinniśmy pamiętać o każdym człowieku, bez względu na wiek, rasę, czy stan majątkowy.

Jasełka uświetnili swoją obecnością goście: Wojt Gminy Kutno Justyna Jasińska, Radny Jerzy Kostrzewa oraz Ksiądz Proboszcz Krzysztof Kuśmirek. Po występie młodych aktorów, uczniowie obdarowali świątecznymi prezentami przybyłych gości, zaś Pani Wójt złożyła wszystkim piękne życzenia nawiązujące do obejrzanego przedstawienia.

- reklama -

Spotkanie zakończyło się wspólnym opłatkiem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- reklama -

Najnowsze wiadomości: