reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Trzy osoby ranne, w tym ciężarna kobieta. Wypadek pod Kutnem, śmigłowiec LPR w akcji

Około godziny 12.30 pod Kutnem doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe.

Około godziny 12.00 na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Janiszew na pasie w kierunku Łodzi doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego.

- R E K L A M A -

Dziś około godziny 12 do dyżurnego kutnowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na 249 km autostrady A1 w kierunku Łodzi – informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowe Suzuki Baleno na mazowieckich numerach rejestracyjnych wypadło z drogi i dachowało. W samochodzie podróżowały łącznie trzy osoby – dwie kobiety w wieku 20 i 27 lat oraz 30-letni mężczyzna.

- R E K L A M A -

Jedna z kobiet została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Płocku, a pozostałe osoby karetkami zostały przetransportowane do szpitalu w Łodzi i Zgierzu – powiedziała Panoramie E. Machnik.

Na miejscu pracowały wszystkie służby medyczne – pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej z Kutna i Komadzyna, a także cztery Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja. Lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: