Starosta Kutnowski Daniel Kowalik, po raz drugi objął patronatem Zawody Strzeleckie pod hasłem „Pamięci Żołnierzy Niezłomnych”. Wpisały się one w obchody poświęcone żołnierzom podziemia niepodległościowego. Rozegrane zostały w ramach Ligi Strzeleckiej Powiatu Kutnowskiego, w Gołębiewku Nowym w Gminie Kutno 16 marca 2019 roku.
Kilkudziesięciu zawodników w dwóch grupach wiekowych: seniorzy i młodzież szkolna, rywalizowało w strzelaniu z karabinków pneumatycznych do tarcz sportowych. Broń, amunicję, tarcze, kulochwyty i sędziów, zabezpieczył Oddział Terenowy Ligi Obrony Kraju z Kutna. Zawody przeprowadzone zostały sprawnie, a zwycięzcy otrzymali specjalnie na tę okazję wykonane, oryginalne nagrody w postaci patriotycznych grafik, podobny charakter miały barwne dyplomy. Nagrody oraz upominki podarował Powiat Kutnowski, Gmina Kutno oraz Telewizja Kutno.
Wyniki rywalizacji:
Klasyfikacja drużynowa – seniorzy
- Polski Klub Kawaleryjski – Gmina Bedlno
- Zespół Szkół w Gołębiewku Nowym „Rodzice” – Gmina Kutno
- Drużyna; „Znajomi z Kutna” – Miasto Kutno
Klasyfikacja drużynowa – młodzież szkolna
- Polski Klub Kawaleryjski – Gmina Bedlno
- LO im. „Adama Mickiewicza” drużyna I – Gmina Żychlin
- LO im. „Adama Mickiewicza” drużyna II – Gmina Żychlin
Zwycięstwo indywidualne – seniorzy
- Marek Drabik – Polski Klub Kawaleryjski
- Jacek Krzysztoszek – Polski Klub Kawaleryjski
- Malczewski Jacek – Zespół Szkół Gołębiewek Nowy
Zwycięstwo indywidualne – młodzież szkolna
- Filip Walczak – LO im. Adama Mickiewicza
- Damian Pietrzak – Polski Klub Kawaleryjski
- Alan Pruszkowski – LO im. Adama Mickiewicza
Zwycięstwo indywidualne – kobiety
- Marzenia Janicka
- Marlena Filipiak
- Marcjanna Frątczak









