Zimno? Nie dla nich! Morsowali na Zielonej Ośce (ZDJĘCIA)

Miłośnicy zimowych kąpieli w Kutnie mieli dziś wyjątkową okazję, by wspólnie celebrować swoją pasję. Stowarzyszenie Morsy Kutno zorganizowało wielkie morsowanie na Zielonej Zośce, które towarzyszyło II Biegowi Doliną Rzeki Ochni.

- R E K L A M A -

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10:00 i trwało do 15:00, przyciągając zarówno doświadczonych morsów, jak i tych, którzy dopiero chcieli spróbować swoich sił w lodowatych kąpielach. Uczestnicy mogli zanurzyć się zarówno w lodzie, jak i w zimnej wodzie, co dostarczyło im niezapomnianych wrażeń.

Dla chętnych przygotowano także saunę, która pozwalała rozgrzać się po kąpieli i skorzystać z jej zdrowotnych właściwości. Nie zabrakło również stoiska informacyjnego, gdzie można było dowiedzieć się więcej o korzyściach morsowania oraz porozmawiać z doświadczonymi członkami kutnowskiego stowarzyszenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:




- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: