reklama
reklama

1 czerwca odbędzie się „Mundurowy Dzień Dziecka”. Przygotowano wiele atrakcji

Już 1 czerwca 2024 przed Wydziałem Komunikacji i Transportu w Kutnie przy ul. Królowej Jadwigi odbędzie się Piknik Bezpieczny Powiat – „Mundurowy Dzień Dziecka”.

- R E K L A M A -

– Zapraszam Państwa bardzo serdecznie na „Mundurowy Dzień Dziecka” w ramach akcji „Bezpieczny Powiat” na terenie znajdującym się przy Wydziale Komunikacji, ulica Królowej Jadwigi 7. Piknik odbędzie się 1 czerwca. Jak zawsze na dzieci i młodzież czeka mnóstwo atrakcji! – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

Organizatorem pikniku jest Powiat Kutnowski, Komenda Powiatowa Policji w Kutnie oraz RSM Pionier.

- R E K L A M A -

Piknik trwać będzie od godziny 13:00 do godziny 18:00. Organizatorzy proszą o nieparkowanie na terenie przy Wydziale Komunikacji od dnia 31.05.2024 r., od godziny 22:00 do dnia 01.06.2023 r., do godziny 20:00.

– Podczas pikniku jak zawsze na przybyłych czekać będzie mnóstwo atrakcji! Oprócz prelekcji służb będą dmuchańce, fotobudka, eurobungee ścianka wspinaczkowa, konkursy, bańki mydlane, taniec z kolorami, foodtruck z firmy Animex i wiele, wiele więcej. Każda z atrakcji będzie bezpłatna – mówi Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Podczas pikniku będą stoiska m.in.: Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie, Zakładu Karnego w Garbalinie, Straży Ochrony Kolei, Kutnowskiego Szpitala Samorządowego, Nadleśnictwa Kutno, KRUSu, SANEPIDu, Wesołej Pasieki oraz Outcasts AirSoft Team.

(Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: