reklama

1 i 2 listopada pojedziemy autobusami MZK zupełnie za darmo

1 i 2 listopada autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji w Kutnie pojedziemy zupełnie za darmo. Spodziewać można się także zwiększonej częstotliwości niektórych linii.

- R E K L A M A -

Nekropolie co roku są bardzo oblegane, przez co przejazd własnym samochodem może być utrudniony. Dodatkowo możemy mieć problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego. Rozwiązaniem oszczędnym i ekologicznym jest wybór komunikacji miejskiej.

Tym bardziej, że 1 i 2 listopada autobusami kutnowskiego MZK pojedziemy bez konieczności kupowania biletu. Tradycyjnie w Dzień Wszystkich Świętych do dyspozycji mieszkańców będzie większa liczba autobusów kursujących na trasach prowadzących do cmentarzy. Decyzją prezydenta, tak jak w poprzednich latach, za korzystanie z komunikacji miejskiej nie trzeba płacić.

- R E K L A M A -

Warto jednak pamiętać, że w okresie od 31 października do 2 listopada 2021r. autobusy komunikacji miejskiej kursują zgodnie z rozkładem jazdy na poszczególne dni z następującymi zmianami:

    w dniu 31 października autobusy kursują jak w dni robocze ze zwiększoną częstotliwością linii nr 5,
•    w dniu 1 listopada autobusy kursują jak w niedzielę ze zwiększoną częstotliwością linii nr 5 i 9. Linia nr 5 kursująca z Kuczkowa do os. Łąkoszyn oznakowana będzie jako linia 5C.

Ponadto zostaną uruchomione dodatkowe kursy na linii nr 12.
•    w dniu 2 listopada autobusy kursują jak w dni robocze ze zwiększoną częstotliwością linii nr 5.

(Źródło: Urząd Miasta Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: