16-latek rozpylił gaz w szkole w Kutnie. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe [FOTO]

Kilka zastępów straży pożarnej, policja i karetka pogotowia pojawiły się dziś w jednej z kutnowskich szkół, gdzie według zgłoszenia miał zostać rozpylony gaz.

- R E K L A M A -

Tuż po godzinie 12.00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że w szkole przy ul. Reja w Kutnie miała zostać rozpylona jakaś drażniąca substancja, prawdopodobnie gaz. Wyczuwalny miał być drażniący zapach.

„Jeden z uczniów rozpylił w klasie gaz pieprzowy. Do naszych zadań należało między innymi przewietrzenie pomieszczeń i zbadanie miejsca czujnikami. Nie było osób poszkodowanych” – powiedział w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl mł. bryg. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

- R E K L A M A -

Uczeń rozpylił gaz podczas lekcji

– Około godziny 12 w Katolickim Liceum i Technikum przy ul. Reja w Kutnie 16-letni uczeń rozpylił gaz pieprzowy w klasie podczas lekcji. Nikt nie został hospitalizowany i nikomu nic się nie stało. Nieletnim zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich – dodaje w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Na miejsce zadysponowanych zostało kilka zastępów straży pożarnej, a także policja i zespół ratownictwa medycznego.


Akcja służb ratunkowych w Kutnie.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: