20–latek uciekał przed policją. Okazało się, że jest poszukiwany

Policjanci wydziału kryminalnego łęczyckiej komendy zatrzymali 20-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości od ponad trzech miesięcy wpadł w ręce stróżów prawa po pościgu. Zgodnie z dyspozycją sądu na rok i cztery miesiące trafił do aresztu.

- poniżej dalsza część artykułu -

Skazany za przestępstwa przeciwko mieniu 20-latek od ponad trzech miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Zgodnie z dyspozycją sądu nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze roku i czterech miesięcy. Policjanci wydziału kryminalnego prowadząc poszukiwania na podstawie listu gończego wpadli na jego trop.

- poniżej dalsza część artykułu -

„12 października 2021 roku późnym wieczorem namierzyli poszukiwanego na jednej z ulic w Łęczycy. Ten widząc zbliżających się stróżów prawa rzucił się do ucieczki, lecz ta po krótkim pościgu została zakończona jego zatrzymaniem. Zgodnie z dyspozycją sądu mieszkaniec powiatu łęczyckiego na rok i cztery miesiące trafił do aresztu” – relacjonuje st. asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama