200 lat Młodej Parze! Wyjątkowy ślub w Domu Pomocy Społecznej [ZDJĘCIA]

W Urzędzie Stanu Cywilnego Gminy Bedlno odbył się wyjątkowy ślub pary pensjonariuszy z DPS Pniewo! To niezwykle wzruszające i piękne wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wielu osób!

- R E K L A M A -

W wydarzeniu udział wzięli: Jolanta Pietrusiak – Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, Elżbieta Milczarska – Radna Rady Powiatu Kutnowskiego oraz Marta Znyk – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Para nowożeńców emanowała miłością i radością, a ich uśmiechy na twarzach świadczyły o ogromnym szczęściu. W tym szczególnym dniu, otoczeni bliskimi i przyjaciółmi, złożyli sobie przysięgę małżeńską, która połączy ich na całe życie. Było to wydarzenie nie tylko dla samej pary, ale i dla całej społeczności Domu Pomocy Społecznej.

- R E K L A M A -

Po ceremonii zaślubin nie mogło zabraknąć uroczystości weselnej zorganizowanej w DPS Pniewo. Było powitanie chlebem i solą, rzucanie ryżu i wystrzał serpentyn, szampan oraz tort!

– Z okazji tego szczególnego dnia, w imieniu swoim oraz całego Zarządu Powiatu Kutnowskiego, życzę nowożeńcom wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dalszej wspólnej drogi pełnej miłości, zrozumienia i szczęścia. Niech Wasze życie będzie pełne ciepła i bliskości, a każdy kolejny dzień przynosi Wam jeszcze większą radość – mówi Jolanta Pietrusiak, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

– Dziękuję, że mogliśmy być częścią tego pięknego wydarzenia i razem z Wami świętować Wasze szczęście. Niech Wasza nowa droga życia będzie pełna miłości, radości i zdrowia – dodaje Elżbieta Milczarska, Radna Rady Powiatu Kutnowskiego.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: