22-latek kierował Mercedesem pod wpływem amfetaminy. Został zatrzymany przez policję

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy podczas nocnej służby zatrzymali 22-letniego kierującego pojazdem marki Mercedes, który znajdował się pod działaniem amfetaminy, a także był w posiadaniu tego narkotyku. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, teraz usłyszy zarzuty.

- R E K L A M A -

Minionej nocy z 3 na 4 września w miejscowości Sójki gm. Strzelce, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego Mercedesem.

Podczas interwencji 22-letni mieszkaniec pow. kutnowskiego swoim zachowaniem wzbudził u funkcjonariuszy podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem alkoholu bądź narkotyków. Przypuszczenia potwierdziły się. Badanie wykonane przez mundurowych wykazało obecność amfetaminy w jego organizmie. Ponadto, policjanci znaleźli w pojeździe woreczek z amfetaminą” – informuje Daria Fraszczyk, p.o. oficera prasowego KPP Kutno.

- R E K L A M A -

22-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy oraz pobrano w szpitalu krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany.

Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pod ich wpływem może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: