reklama
reklama

22-latek zaatakował i kopał leżącego mężczyznę. Reakcja policjanta po służbie zapobiegła tragedii

Będący w czasie wolnym od służby Naczelnik Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy podjął interwencję wobec agresora, który bił przypadkowego mężczyznę na chodniku. Dzięki szybkiej interwencji policjanta nie doszło do tragedii, a 22-latek trafił do policyjnej celi. Za swoje zachowanie musi się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

- R E K L A M A -

W sobotę 9 grudnia 2023 roku Naczelnik Wydziału Kryminalnego, będący w czasie wolnym od służby, udowodnił że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Tuż przed północą jadąc jedną z ulic w Kutnie zauważył jak młody agresor uderza pięściami w twarz starszą od siebie osobę, przewracając ją na chodnik, a następnie kopie leżącego już mężczyznę. Funkcjonariusz widząc tą sytuację natychmiast się zatrzymał, obezwładniając pobudzonego 22-letniego napastnika ratując tym samym przechodnia. Zawiadomiony o zdarzeniu dyżurny kutnowskiej policji skierował na miejsce patrol, który zatrzymał sprawcę napaści. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Jak się okazało, 66-letni mieszkaniec Kutna szedł spokojnie z żoną, gdy w pewnej chwili podszedł do nich nieznany im mężczyzna i bez powodu zaatakował go. Senior został przewieziony do szpitala w Kutnie, gdzie została udzielona mu pomoc medyczna. Na szczęście mężczyzna nie doznał w wyniku tego zdarzenia poważnych obrażeń. Dzięki zdecydowanej i szybkiej reakcji funkcjonariusza, nie doszło do tragedii.

- R E K L A M A -

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: