3 najlepsze modele słuchawek do uprawiania sportu w 2023 roku

Najważniejsze cechy słuchawek do biegania i ćwiczeń na siłowni to kompaktowe, bezpieczne dopasowanie i wysoki poziom ochrony przed wilgocią. Urządzenia sportowe nie wypadają z uszu podczas gwałtownej zmiany pozycji i zapewniają nieprzerwany dźwięk nawet podczas aktywnych ruchów. Porozmawiajmy o najlepszych modelach dla tych, którzy nie wyobrażają sobie biegania i treningu bez ulubionej muzyki.

- R E K L A M A -

Sony NW-WS623 4Gb

Pełna nazwa modelu produkowanego przez znanego japońskiego producenta to Walkman NW-WS623 4Gb. Bezprzewodowe słuchawki douszne mogą być używane do pływania w basenie i uprawiania sportów wodnych, brania prysznica i kąpieli w saunie. Ochrona przed kurzem na poziomie IP6X umożliwia korzystanie z urządzenia na plaży.

- R E K L A M A -

Zestaw słuchawkowy ma bezpieczne mocowanie zauszne. Urządzenie ładuje się w 1,5 godziny i działa do 12 godzin.

Wbudowany odtwarzacz z 4 GB pamięci obsługuje formaty MP3, PCM, AAC, WMA, bezprzewodowe połączenie Bluetooth i NFC umożliwia odtwarzanie muzyki ze smartfona, laptopa i tabletu. Obecność mikrofonu umożliwia odbieranie połączeń, tryb Ambient Sound-słuchanie instrukcji trenera.

- R E K L A M A -

Model prezentowany w różnych kolorach należy do średniego segmentu cenowego. Według E-katalogu w sklepach internetowych słuchawki kosztują od 549 do 809 złotych.

Anker SoundCore Sport X10

Bezprzewodowe Słuchawki Bluetooth V 5.2 sprawdziły się na rynku jako urządzenie do wygodnych ćwiczeń na siłowni. Podobnie jak inne modele chińskiej marki Anker, Sport X10 ma charakterystyczny bas. Potężny system redukcji szumów zapewnia doskonały dźwięk w hałaśliwym otoczeniu. To prawda, że ta opcja nie jest zbyt dobra do biegania na zewnątrz. Obecność 3 mikrofonów na każdej słuchawce przyczynia się do bezbłędnego słyszenia podczas rozmowy.

Konstrukcja TVS składa się z dwóch oddzielnych elementów. Urządzenie o stopniu ochrony przed wilgocią IPX7 nie boi się krótkotrwałego zanurzenia w wodzie. Model utrzymuje ładunek przez około 8 godzin, z etui ładującym przez 32 godziny.

Słuchawki są dostępne w sprzedaży w kolorze granatowym, białym i czerwonym i kosztują od 449 do 559 złotych. Przez link https://e-katalog.pl/list/239/ możesz zobaczyć szczegółowe specyfikacje zestawu słuchawkowego i porównać go z innymi modelami.

JBL Live 300TWS

Bezprzewodowe Słuchawki douszne TWS z wbudowanym mikrofonem mają klasyczny design, charakterystyczny dla amerykańskich produktów TM JBL. Pomimo niskiego kosztu model zapewnia zrównoważony dźwięk z wyraźnym i ustrukturyzowanym basem.

Dźwięk jest przesyłany przez Bluetooth 5.0, model jest kompatybilny z Androidem i iOS. Słuchawki mają niski stopień redukcji szumów i nadają się do bezpiecznego biegania na świeżym powietrzu. Obudowa jest chroniona przed deszczem i przepływem wody. Żywotność baterii wynosi 6 godzin, z etui ładującym – 20 godzin.

Cena JBL Live 300tws-230-410 zł.

Uwaga: ceny są aktualne na Czerwiec 2023 r., w artykule wykorzystano dane E-katalog.pl.

materiał partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: